Kubuś i Misio


OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Kubuś i Misio w fundacji Animals, pieski do adopcji

 

Dwa małe biszkopciki w wieku ok.2 lat. Błąkały się w okolicy stacji benzynowej w Białobrzegach, k/Radomia -woj.mazowieckie.
Te psiaczki miały kiedyś dobry dom, bardzo przyjacielski zarówno dla człowieka jak i innych piesków, życie jednak postawiło przed nimi trudne wyzwanie i przez nieprzewidziane sploty wydarzeń pieski znalazły się na ulicy.  Dzięki interwencji wrażliwej na krzywdę zwierząt osoby, psiaki zostały zabrane z okolicy ruchliwej szosy i trafiły do naszego schroniska. Teraz z niecierpliwością czekają na ciepły dom.

KUBUŚ, to mniejszy z psiaków o jaśniejszej barwie sierści i wadze 10 kg. Piesek jest niezwykle przyjazny, co przejawia również w rozbrajającym uśmiechu,  pokazując swoje piękne białe ząbki). Kubuś jest pieskiem dynamicznym, bardzo lubiącym zabawę i ruch. Piesek ułożony, reaguje na komendy i wraca na zawołanie.
Uwielbia przytulanie i bliskość człowieka.

MISIO, to nieco większy piesek o wadze ok.12kg z zakręconym ogonkiem i sterczącymi uszkami. Misio jest bardziej przewodnikiem, pieskiem zachowującym się bardziej dojrzale i stonowanie, ale również niezwykle przyjacielskim, ciepłym i uśmiechniętym.
Oba pieski bardzo ładnie spacerują na smyczy, zachowują czystość, są niezwykle towarzyskie. Szukamy ciepłego domu, gorącego serca i przyjaznej ręki dla obu psiaków. Dzięki wspaniałej współpracy i więzi, oba psiaki cudownie się dopełniają tworząc psią rodzinę. Szukamy domu, w którym Kubuś i Misio mogliby razem zagościć na dobre. Jeśli masz w swoim sercu psią adopcję i rozważasz adopcję tylko jednego pieska, prosimy również zgłoś się do nas.
Oba Zaszczepione, zaczipowane i zabezpieczone p/pasożytniczo, czeka je jeszcze zabieg.